Наші послуги

ДП “Atlantic Ship Management” успішно працює в сфері підбору високо-кваліфікованого морського персоналу на спеціалізовані й контейнерні судна.

Головною метою ДП “Atlantic Ship Management” є забезпечення належної технічної якості суден і баланс між витратами на технічне обслуговування.

Компанія проводить внутрішні курси підготовки екіпажів у спеціально відведеному приміщенні або на борту судна силами наших морських і технічних суперінтендантів.

Принцип системного підходу в судновому менеджменті, глибоке розуміння цілей і завдань судновласників та повна підтримка інтересів судновласників – основа успіху компанії ASM в Одесі.

Про нас

Принцип системного підходу в судновому менеджменті, глибоке розуміння цілей і завдань судновласників і повна підтримка інтересів судновласників – основа успіху компанії ASM в Одесі. Компанія ASM забезпечує надійний і професійний технічний менеджмент суден спеціалізо-ваного флоту (Ро-Ро, Ло-Ро, контейнеровози), а  також здійснює комплектування екіпажів висококваліфікованими морськими фахівцями. Діяльність Компанії ASM відповідає найвищим стандартам, прийнятим у морській галузі, а також вимогам Міжнародних конвенцій з управління безпечною експлуатацією суден, запобігання забрудненню, комплектування морськими екіпажами, включаючи Міжнародну конвенцію про працю в морському судноплавстві (MLC2006), яка застосовується при працевлаштуванні моряків. Більше того, на базі міжнародної Системи управління якістю Компанія розробила й керується внутрішньою Системою управління якістю. Ми пишаємося тим, що є Командою професіоналів, які мають єдині цілі й багаторічний досвід роботи в галузі експлуатації суден і комплектації екіпажів як у національних, так і в міжнародних компаніях.