Принципи підбору кадрів

Компанія визнає, що найважливішим завданням керівництва є створення єдиної команди. Нашою метою є створення команди, що складається з високомотивованих, кваліфікованих співробітників, які мають певні стимули, шляхом створення атмосфери, в якій дії, спрямовані на досягнення завдань Компанії, оцінюються належним чином.

Робота в команді означає, що люди працюють разом для виконання конкретного завдання. В офісі, де ми проводимо сорок годин на тиждень, істотною умовою для успіху є наявність єдиної, злагодженої команди. Зусилля, спрямовані на створення команди, мають на меті поліпшити обмін інформацією, виховати командний дух, підвищити продуктивність і забезпечити, щоб усі члени команди пройнялися єдиним розумінням поставлених завдань.

Ми з гордістю заявляємо, що ми впоралися із цим завданням, і на цей час у Компанії працюють професіонали, які вміють співробітничати, вирішувати проблеми й працювати в  команді.

В основі політики рекрутингу лежить уміння вибудовувати ділові дружні відносини з колегами, ефективно працювати з  партнерами й клієнтами і здатність спільно вирішувати поставлені завдання.