Безпека та якість

У наші дні, коли судновласники стикаються зі швидкозростаючими витратами на фінансування суден, ми усвідомлюємо роль суднового менеджменту, спрямовуючи наші зусилля на Якість і Безпеку експлуатації суден, гідне ставлення до персоналу суден і прозорість витрат. Ми додержуємося правил найкращої практики морських вантажних перевезень, щоб зробити наш бізнес інтенсивнішим, значним, безпечнішим і екологічно чистішим і конкурентоспроможним.

Безпечна навігація є самою істотною й невід’ємною частиною доброї морської практики. Таким чином, нашим основним завданням є забезпечення ефективної  підготовки всього морського персоналу в галузі управління безпекою на основі нашого досвіду плавання в льодових умовах і знання специфіки навігації в північній частині Атлантичного океану.

Роль Якості й Безпеки в експлуатації суден значно збільшується. Питання безпеки зазвичай не викликає жодних спірних моментів, однак у тому, що стосується якості, ми намагаємося знайти баланс, допомагаючи поліпшити оперативну роботу без збільшення адміністративного навантаження. Ми об’єднали процедури для спрощення їх застосування та зниження конфліктів при поданні інформації й для спрощення ведення звітності суднової документації.

Щоб уникнути інцидентів і аварій, ми використовуємо систему звітів про небезпечні ситуації та інциденти, які при збігу обставин могли б призвести до серйозної події або травми (near miss reports), і здійснюємо глибокий аналіз ситуацій, що сталися,  без обвинувачень конкретних людей. Процедура оцінювання ризику стала невід’ємною частиною суднової роботи й здійснюється на борту судна на регулярній основі.

Ми виконуємо строгу програму аудитів та інспекцій у межах нашої компанії, що включає оцінювання і аналіз з боку керівництва Компанії (управлінську експертизу), квартальні звіти, внутрішні й зовнішні перевірки за необхідності.

Наша мета й наші завдання означають, що ми постійно поліпшуємо всі аспекти роботи в межах самої компанії.