Історія компанії

Офіційною датою створення ДП «Атлантик Шип Менеджмент» (SC ASM) є 11 лютого 2011 року. Однак основу компанії складає береговий управлінський персонал і плавсклад із 20-річним досвідом роботи в морській індустрії, здебільшого в Чорноморському й Арктичному державних морських пароплавствах. Багато зі співробітників нашої Компанії мають досвід роботи на лінійному флоті в північному районі Атлантичного океану, а також льодової навігації в районах Балтики й ріки Св. Лаврентія.

У 2011 р. Компанія ASM уклала довгострокові договори про співробітництво у сфері суднового менеджменту й комплектування екіпажів із такими двома відомими міжнародними лінійними компаніями, як Atlantic Ro-Ro Сarriers Inc. (ARRC) і Canada States Africa Lines Inc. (CSAL).

На цей час береговий персонал компанії надає для наших клієнтів і судновласників професійні послуги в галузі суднового, технічного менеджменту й укомплектування суден екіпажами. Середній коефіцієнт затримання плавскладу на суднах Компанії становить 95%, більш 200 моряків працюють в Компанії на умовах довгострокових контрактів.

Усі судна, що перебувають в управлінні Компанії ASM, працюють у строгій відповідності з вимогами Паризького меморандуму, Берегової охорони США й інспекцій RightShip, і мають бездоганну репутацію в портах Європи, США, Канади, Південної Африки й Російської Федерації.

Висока репутація в галузі безпеки судноплавства дозволяє Компанії залучати найбільш кваліфікованих моряків для роботи на суднах типу MPP, що є на цей час в управлінні Компанії.

Майбутнє компанії ASM – це розширення сфери послуг усім клієнтам за допомогою:
– Застосування повністю комп’ютеризованої системи управління судноплавством
– Застосування новітніх методів технічного управління
– Постійного підвищення професійного рівня як плавскладу, так і берегового складу.

Ми піклуємося про своїх клієнтів і цінуємо своїх партнерів, дотримуючись девізу компанії: «Єдиний Дух, Єдина Команда – Єдина Перемога!»