Крюїнговий менеджмент

Дочірня Компанія “Atlantic Ship Management” успішно працює в сфері підбору висококваліфікованого морського персоналу на спеціалізовані й контейнерні судна. Наша Компанія має постійний штат плавскладу. Ми з гордістю можемо сказати, що наш професіоналізм відповідає вимогам наших Клієнтів, і в результаті наших зусиль й довголітнього досвіду ми досягли 95% утримання плавскладу на суднах Компанії. Без усяких сумнівів можна стверджувати, що Компанія забезпечує судна висококомпетентними й кваліфікованими фахівцями.

При прийнятті моряків на роботу застосовується система стандартів ІSО-9001, де викладені основні принципи управління якістю. У першу чергу, проводиться інтерв’ю, здійснюється ретельна перевірка необхідних документів, перевірка знання англійської мови, медичний огляд згідно з вимогами держави прапора, визначення курсів підготовки й навчання, необхідних для кожного моряка, що працевлаштовується.

У зв’язку з тим, що знайти кваліфікованих і досвідчених моряків стає все складніше, ми створили власну базу даних моряків комскладу, що співробітничають із Компанією на постійній основі. Це допомагає залучати старший морський командний склад до роботи з контролю якості й виконанню бюджету на суднах Компанії. Зменшення плинності персоналу означає зниження витрат і передбачає більшу зацікавленість, високі зобов’язання, більш відповідальне ставлення до “своїх суден”.

Ми здійснюємо найкращу практику крюїнгу, в основі якої полягають такі ключові положення:

  • Інвестування в підготовку й навчання;
  • Інвестування в розвиток;
  • Інвестування в соціальні пакети й роботу єдиної команди;
  • Використання єдиних систем навчання й підготовки, оцінювання та управління розвитком;
  • Поєднання індивідуального навчання з комп’ютерним навчанням;
  • Використання єдиної комп’ютерної програми підбору персоналу.

Ми також пропонуємо послуги з адміністрування нарахування зарплат, в основі яких полягають:

  • Використання системи розрахунку зарплат
  • Щомісячні перевірки платежів і розрахунків / обробка всіх нарахувань для екіпажів

Ми використовуємо єдину комп’ютерну програму “Sea Crew” з безліччю функцій для будь-якого виду інформації, сертифікації тощо, а також планування й складання графіків зміни екіпажів, включаючи автоматичний підбір наявних у базі даних моряків відповідно до вимог комплектації на кілька місяців уперед. Інтеграція також пов’язана із системою нарахування зарплат екіпажам, дозволяючи крюїнг-менеджерові перевіряти загальносудновий фінансовий  звіт Капітана.