Судовласникам

Принцип системного підходу в судновому менеджменті, глибоке розуміння цілей і завдань судновласників і повна підтримка інтересів судновласників – основа успіху компанії ASM в Одесі.

Компанія ASM забезпечує надійний і професійний технічний менеджмент суден спеціалізованого флоту (Ро-Ро, Ло-Ро, контейнеровози), а також здійснює комплек-тування екіпажів висококваліфікованими морськими фахівцями.

В основі високої якості сервісу, що надається Компанією ASM, полягають:
– професіоналізм,
– повага до професії моряка,
– надання можливості швидкого професійного росту.

Діяльність Компанії ASM відповідає найвищим стандартам, прийнятим у морській галузі, а також вимогам Міжнародних конвенцій з управління безпечною експлуатацією суден, запобігання забрудненню, комплектування морськими екіпажами, включаючи Міжнародну конвенцію про працю в морському судноплавстві (MLC2006), яка застосовується при працевлаштуванні моряків. Більше того, на базі міжнародної Системи управління якістю Компанія розробила й керується внутрішньою Системою управління якістю.

Ми цінуємо своїх клієнтів і піклуємося про персонал Компанії, керуючись  принципами:
БЕЗПЕЧНИЙ І РЕНТАБЕЛЬНИЙ ФЛОТ + ПРОФЕСІЙНИЙ СЕРВІС + ПОВАГА ДО ПРОФЕСІЇ МОРЯКА

Запорука нашого успіху й гарантії подальшого розвитку – це:
1. Знання особливостей управління суднами спеціалізованого флоту
2. Досвід і вміння грамотно поєднувати їх з вимогами до специфіки роботи на лініях
3. Високий професіоналізм у пошуку рішень будь-якої задачі залежно від ситуації
4. Строге дотримання й захист інтересів судновласників

Ми пишаємося тим, що є Командою професіоналів, які мають єдині цілі й багаторічний досвід роботи в галузі експлуатації суден і комплектації екіпажів як у національних, так і в міжнародних компаніях.